Een online training, met fysieke (offline) begeleiding voor middelbare scholieren om te leren leren en plannen op de manier die bij hen past. Voor meer zelfvertrouwen en motivatie en minder gedoe thuis.
De online training bestaat uit 36 lessen. De duur van elke les is ongeveer een half uur. Uw kind volgt deze training deels in een online leeromgeving. In deze leeromgeving staan video’s, checklisten, stappenplannen en opdrachten. Groot voordeel is dat de uitleg teruggekeken kan worden en dat uw kind zelf kan kiezen en plannen wanneer hij/zij de opdrachten maakt. Fysieke begeleiding vindt plaats bij mij in de praktijk of via Zoom. Tijdens deze begeleidingsmomenten oefenen we de vaardigheden, kunnen vragen gesteld worden en wordt uw kind gecoacht. Afhankelijk van de beginsituatie plannen we 6 of 12 begeleidingsmomenten van 45 minuten af.
Waar staat juw kind aan het begin van deze training? Welke voorwaarden zijn er nodig om te kunnen leren? Hoe zit het met de plek waar huiswerk wordt gemaakt en geleerd?
Uw puber leert over verschillende mindsets en hoe je deze kunt veranderen. Ook gaat hij/zij deze week aan de slag met het stellen van doelen en maakt hij/zij een plan om aan de doelen te werken.
Uw puber leert een lange termijnplanning, weekplanning en dagplanning te maken.
Uw kind oefent verschillende manieren van leren en leert welke leerstrategieën het beste bij zijn/haar leerstijl passen.
Uw puber leert hoe je actief kunt leren en samenvatten.
Deze week leert uw kind hoe je een mindmap maakt en waarom dit handig is. Ook laat ik meerder manieren zien om woordjes te leren zodat uw kind kan oefenen wat er het best bij hem/haar past.
Hoe is het eigenlijk gesteld met de concentratie van je kind? Jouw puber leert wat hij/zij kan doen om ervoor te zorgen dat het concentreren beter gaat.
Deze week kijken we naar de doelen die uw puber in het begin gesteld heeft. Hoe gaat het nu en hoe gaan we de komende weken verder?
Hoe bereid je je goed voor op een toets. Hoe weet je of je de lesstof goed genoeg kent?
De toets is gemaakt. Uw kind leert om te reflecteren op hoe het leren voor de toets en de toets zelf gegaan is. Wat ging goed en wat kan de volgende keer beter anders?
De afgelopen weken heeft uw kind heel veel informatie gekregen en dingen geprobeerd. Nu gaan we het verder toepassen.
We gaan evalueren hoe het de afgelopen tijd is gegaan en of de doelen behaald zijn. Ook kijken we vooruit. We maken een plan voor de komende tijd.
De online training bestaat uit 2 opties: BASIS en PLUS.
Voor beide programma's vindt er een kennismakingsgesprek plaats via Zoom of in de praktijk.
Kiezen jullie voor het BASIS programma, dan maken we naast het programma 6 afspraken voor begeleiding. Heeft uw kind wekelijkse begeleiding nodig dan is daar het PLUS pakket voor. Tijdens de gesprekken kan uw kind vragen stellen en leren door het samen te oefenen.
Uw kind ontvangt elke week een e-mail met uitleg over de nieuwe opdrachten. Ouders ontvangen elke twee weken een e-mail waar we de komende 2 weken aan gaan werken. Daarnaast ontvangt u ook een kort verslag via de e-mail van de Zoom sessies, of de begeleiding in de praktijk.
Na 3 maanden is het programma afgerond. Bij beide pakketten blijft de toegang tot de online leeromgeving een jaar geldig.
Het Pakket
BASIS
De investering voor deze basis training bedraagt €270,- of 2x €140,-
PLUS
De investering voor de plus training bedraagt €540,-
Betalen in maximaal 2 termijnen van €275,- is ook een optie.
Andere betalingsmogelijkheden zijn bespreekbaar.